Úspěchy

Gymnázium se otevírá veřejnosti

Ve čtvrtek 27.9. probíhal na naší škole Den otevřených dveří. Pozvání přijali deváťáci z okolních základních škol. U vchodu je čekal „uvítací výbor“ a poté byli rozděleni do skupinek po pěti. O každou skupinku se staral jeden student ze 3.G, který je provázel po celkem 11 stanovištích.

Zobrazit celý článek

Vskutku povedená výprava aneb Po stopách česko-německého soužití v Praze

V úterý 9. října 2018 se skupina našich studentů a studentek vydala s podobně početnou výpravou z německého gymnázia Krefeld „Po stopách česko-německého soužití v Praze“.

Zobrazit celý článek

Výlet za vědomostmi do NTK

NTK čili Národní technická knihovna v Praze se stala cílem výpravy studentů druhého ročníku gymnázia a sexty dne 19. září 2018.

Zobrazit celý článek

Exkurze do Terezína

Ve středu 3.10. se vydaly třídy 3.G a 4.G na exkurzi do Terezína.

Zobrazit celý článek

Val di Fiemme 2018

Informace k předvánočnímu lyžování v Alpách v italském středisku Val di Fiemme.

Zobrazit celý článek

Kurzy pro veřejnost ve školním roce 2018/2019

V letošním školním roce vypisuje škola následující kurzy pro veřejnost

Zobrazit celý článek

Středočeský kraj: CESTA PRO ŽÁKY, STUDENTY A SENIORY PO KRAJI ZDARMA

Zobrazit celý článek

Úspěch v celostátní přehlídce SOČ

Středoškolská odborná činnost ( SOČ ) – je prestižní soutěž s mnohaletou tradicí.  SOČ je soutěží víceoborovou, mezi 18 soutěžními obory si každý student   může vybrat své téma, ať studuje na kterémkoli typu střední školy. SOČ přitom není jen vědomostní soutěž. Prokazuje zejména schopnost samostatné práce a na rozdíl od jiných středoškolských soutěží si ve všech kolech soutěžící vyzkouší obhajovat práci před odbornou porotou.

Zobrazit celý článek

Literárně-historický kurz

V prvním červnovém týdnu se zájemci o historii a literaturu opět vydali na výpravu za poznáním. Letos byly cílem malebné Litoměřice a jejich okolí.

Zobrazit celý článek

Týdenní sportovní a vzdělávací kurzy

Ve dnech 4. až 8. 6. proběhla celá řada týdenních kurzů, které jsou určené pro všechny žáky školy kromě žáků nižšího gymnázia. Tři kurzy byly sportovní: univerzální(kolo, rafty, kanoe a inline brusle), vodácký a windsurfing.  Další kurzy byly vzdělávací: jazykový, literárně-historický, výtvarný, ekonomický a biochemický

Zobrazit celý článek