Úspěchy

Dominik Vít v celostátním finále Cyber Security Competition

Ve dnech 31. 5. až 2. 6. 2017 proběhlo v Brně finále 1. ročníku Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti (Cyber Security Competition)
Do vlastní soutěže se zapojilo 1.067 studentů ze 162 středních škol z celé České republiky, z nichž 30 nejlepších postoupilo do finále.

Zobrazit celý článek

Jan Šibrava dosáhl velkého úspěchu.

V celostátním kole Olympiády v ruském jazyce obsadil Jan Šibrava skvělé 6. místo. Celostátní kolo se konalo dne 11. 4. 2017 v Praze.

Zobrazit celý článek

BubbleCompany znovu v akci!

Dne 5. dubna 2017 se v OC Galerie Harfa v Praze uskutečnil veletrh Junior Achievement (dále jen JA) studentských firem, kde nechyběla ani naše společnost BubbleCompany.

Zobrazit celý článek

Soutěž MD – DAL 2017

Pod záštitou MŠMT ČR se konal 25. a 26. ledna 2017 v budově Soukromé vysoké školy ekonomické ve Znojmě 11. ročník celostátního kola soutěže v účetnictví MD – DAL.

Zobrazit celý článek

Ocenění pro žáky gymnázia

Žáci naší školy získali ocenění SCIO za výborné výsledky v národním testování 9. tříd.

Ocenění společnosti Scio

(kliknutí na banner zobrazí úspěšné žáky)

Zobrazit celý článek

Úspěch sedlčanských studentů v anglických soutěžích

Koncem roku 2016 se naši studenti zúčastnili dvou soutěží v anglickém jazyce pro střední školy – mezinárodní soutěže Best in English a soutěže English Guru.

Soutěž Best in English (Anličtinář roku) proběhla 30. listopadu a zapojilo se do ní téměř 700 škol   z 28 zemí. Studenti Gymnázia a SOŠE Sedlčany podali skvělý výkon – ve Středočeském kraji se umístili na 3. místě z 24 škol!

Zobrazit celý článek

Žáci gymnázia se zúčastnili republikového finále OVOV

Ve dnech  8.9. – 10.9. 2016 se žáci G a SOŠE zúčastnili VII. ročníku republikového finále OVOV ( Odznaku všestrannosti olympijských vítězů), které se konalo v Brně. Vznik OVOV  iniciovali dva zlatí desetibojaři, Robert Změlík a Roman Šebrle. V rámci tohoto projektu žáci plní devět disciplín a k tomu si jednu ze tří zvolí sami. Na základě zlepšování svých výkonů mohou získat bronzové, stříbrné, zlaté a diamantové odznaky. Naše škola se probojovala přes kvalifikační okresní a krajská kola mezi 40 nejlepších družstev republiky. Do soutěže se ještě nominoval nejlepší tým z Polska, Německa a Maďarska.

Zobrazit celý článek