WaffleHouse zahájil prodej

Jsme nově založená reálná studentská firma WaffleHouse v rámci předmětu fiktivní firma a programu JA Firma, kterou naší škole poskytuje Junior Achievement, o. p. s.

Obrázek firemního prodeje
WaffleHouse

Zabýváme se výrobou a prodejem vaflí. Prodej výrobků jsme zahájili u nás ve škole ve čtvrtek 7. listopadu před vyučováním a pak o velké přestávce.

„Náš prodej byl myslím celkem zdařilý. Musíme ještě vychytat pár nedokonalostí v organizaci a v samotném pečení wafflí. Zpětná vazba od zákazníků byla vcelku dobrá. Těším se na další prodej a na ozvláštnění přísad či ozdoby wafflí,“ říká prezidentka společnosti Denisa Blandová.

„Myslím si, že nám to šlo moc dobře, i když to ze začátku vypadalo, že to nebudeme stíhat, ale zvládli jsme to. Každý měl co dělat a nikdo ten prodej nekazil, všichni pracovali dobře,“ komentuje prodej Markéta Bejšovcová, viceprezidentka společnosti.

„Náš první prodej mě velmi bavil a nejvíc se mi líbila naše spolupráce. Když někdo něco potřeboval a poprosil někoho, tak ten to „bez keců“ udělal a splnil. Zjistili jsme, že máme málo wafflovačů a že potřebujeme dokoupit další,“ sdělila Barbora Fabiánová.

Studenti 3.OA