VŠECHNY PŘÍSPĚVKY

Val di Fiemme 2017

Informace k předvánočnímu lyžování v Alpách v italském středisku Val di Fiemme.

Zobrazit celý článek

Ředitelské volno

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/ 2004 Sb. (Školský zákon)  vyhlašuji z organizačních důvodů

v pátek 29. září 2017 ředitelské volno.

Obě školní jídelny jsou v tento den mimo provoz.

Ředitel školy Mgr. Radomír Pecka

 

Zobrazit celý článek

Průkopnický zájezd do Švýcarska

Ve dnech 20.6. – 25.6.2017 se studenti Gymnázia a Střední odborné školy ekonomické v Sedlčanech zúčastnili vůbec prvního zájezdu do Švýcarska na této škole.  Zájezd se uskutečnil díky paním profesorkám Drahomíře Grinové, Olze Mrázové a Naděždě Pínové. Byl zaměřen především na poznávání alpských rostlin a přírodních krás této země, kterých opravdu není málo.

Zobrazit celý článek

Čipy pro vstup do školy

Od 15. října 2017 bude vstup do školy zabezpečen čipovým systémem. Lze využít čipy používané v obou školních jídelnách. Pro ostatní žáky škola čipy objedná a poskytne proti záloze 120 Kč.

vedení školy

Zobrazit celý článek

Začátek školního roku

Vyučování ve školním roce 2017/2018 začíná v pondělí 4. září 2017.  Přeji hezký zbytek prázdnin.

 

Mgr. Radomír Pecka

ředitel školy

Zobrazit celý článek

Literárně-historický kurz

V týdnu od 29. května do 2. června 2017 se konal v okolí Františkových Lázní literárně-historický kurz pod vedením paní profesorky Lomozové, Janouškové a pana profesora Šimka.

První den jsme se všichni sešli ráno na sedlčanském vlakovém nádraží v Sedlčanech. Přes Olbramovice jsme dorazili do Prahy. V Praze jsme měli krátký rozchod a poté jsme asi dvě a půl hodiny cestovali Pendolinem do Františkových Lázní.

Zobrazit celý článek

VÝTVARNÝ KURZ V LOMU BOŘENÁ HORA U ŠTĚTKOVIC

Studenti 2. a 3. ročníků gymnázia a obchodní akademi strávili týden od 29. května do 2. června na odborných kurzech. Studenti si mohli zvolit  kurz podle svého zájmu. Třetí ročníky odjely na kurzy sportovní, zatímco ostatní žáci měli na výběr z nejrůznějších oborů. Škola připravila tyto kurzy: výtvarný, jazykový, biochemický, terénní biologický, literárně-historický, ekonomicko-účetní.

Zobrazit celý článek