VŠECHNY PŘÍSPĚVKY

Val di Fiemme 2018

Informace k předvánočnímu lyžování v Alpách v italském středisku Val di Fiemme.

Zobrazit celý článek

Kurzy pro veřejnost ve školním roce 2018/2019

V letošním školním roce vypisuje škola následující kurzy pro veřejnost

Zobrazit celý článek

Středočeský kraj: CESTA PRO ŽÁKY, STUDENTY A SENIORY PO KRAJI ZDARMA

Zobrazit celý článek

Úspěch v celostátní přehlídce SOČ

Středoškolská odborná činnost ( SOČ ) – je prestižní soutěž s mnohaletou tradicí.  SOČ je soutěží víceoborovou, mezi 18 soutěžními obory si každý student   může vybrat své téma, ať studuje na kterémkoli typu střední školy. SOČ přitom není jen vědomostní soutěž. Prokazuje zejména schopnost samostatné práce a na rozdíl od jiných středoškolských soutěží si ve všech kolech soutěžící vyzkouší obhajovat práci před odbornou porotou.

Zobrazit celý článek

Literárně-historický kurz

V prvním červnovém týdnu se zájemci o historii a literaturu opět vydali na výpravu za poznáním. Letos byly cílem malebné Litoměřice a jejich okolí.

Zobrazit celý článek

Týdenní sportovní a vzdělávací kurzy

Ve dnech 4. až 8. 6. proběhla celá řada týdenních kurzů, které jsou určené pro všechny žáky školy kromě žáků nižšího gymnázia. Tři kurzy byly sportovní: univerzální(kolo, rafty, kanoe a inline brusle), vodácký a windsurfing.  Další kurzy byly vzdělávací: jazykový, literárně-historický, výtvarný, ekonomický a biochemický

Zobrazit celý článek

Výtvarný kurz v lomu Bořená Hora

I letos se studenti 1. a 2. ročníků vydali od 4. 6 . do 8. 6.  na různě zaměřené týdenní kurzy. Studenti se zájmem o kreativní tvorbu si zvolili kurz výtvarný, který se již podruhé uskutečnil nedaleko Sedlčan v lomu v Bořené Hoře.

Zobrazit celý článek

BIOCHEMICKÝ KURZ

V týdnu od 4.6. do 8.6. 2018 na GaSOŠE probíhal biochemický kurz, kterého se zúčastnilo 18 studentů – zájemců o chemii.

Zobrazit celý článek

Studenti G a SOŠE Sedlčany skládali certifikáty z němčiny

Šest studentů 4. ročníků úspěšně navázalo na dlouholetou tradici skládání jazykových zkoušek na naší škole. Po absolvování přípravného kurzu na sedlčanském gymnáziu získali ve spolupráci s Gymnáziem Příbram a Jazykovou školou Eufrat z Plzně certifikáty z němčiny úrovně B2. Všem gratulujeme!

Zobrazit celý článek

Studenti G a SOŠE Sedlčany mají opravdu zájem o vědu

Studenti G a SOŠE Sedlčany mají od začátku letošního školního roku možnost navštěvovat různé přednášky, získávat zajímavé informace a setkávat se odborníky, kteří půsoní nebo spolupracují s VŠCHT, protože se gymnázium stalo fakultní školou VŠCHT Praha.

Zobrazit celý článek