VŠECHNY PŘÍSPĚVKY

League of Legends 2017

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany pořádá 2. ročník Přeboru Sedlčanska v počítačové hře League of Legends. Zúčastnit se mohou žáci základních a středních škol našeho regionu.

Zobrazit celý článek

Val di Fiemme 2017

Informace k předvánočnímu lyžování v Alpách v italském středisku Val di Fiemme.

Zobrazit celý článek

70. výročí sedlčanského gymnázia

Je sobota 7. října a Sedlčany si žijí svým poklidným životem. To se ale brzy změní. Brzy znamená přesně ve 13:00. Právě v tuto hodinu do místního gymnázia začnou proudit doslova davy lidí. A všichni mají jasný cíl. Oslavy 70. výročí založení školy.

Zobrazit celý článek

Kurzy pro veřejnost

Ve školním roce 2017/2018 pořádá škola následující kurzy:

Zobrazit celý článek

Setkání se studenty z Lüneburgu

Ve středu 27. 9. jsme se vypravili do Prahy – 14 německy mluvících studentů ze tříd septima, oktáva, 4.G, 4.OA a paní učitelka Eva Grünerová.   Díky nadaci Most-Brücke jsme mohli prožít jeden nezapomenutelný den s jedenácti studenty z Integrované střední školy Lüneburg (SRN) a jejich učiteli, kteří měli v Praze týdenní projektovou výuku.

Zobrazit celý článek

Ředitelské volno

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/ 2004 Sb. (Školský zákon)  vyhlašuji z organizačních důvodů

v pátek 29. září 2017 ředitelské volno.

Obě školní jídelny jsou v tento den mimo provoz.

Ředitel školy Mgr. Radomír Pecka

 

Zobrazit celý článek

Průkopnický zájezd do Švýcarska

Ve dnech 20.6. – 25.6.2017 se studenti Gymnázia a Střední odborné školy ekonomické v Sedlčanech zúčastnili vůbec prvního zájezdu do Švýcarska na této škole.  Zájezd se uskutečnil díky paním profesorkám Drahomíře Grinové, Olze Mrázové a Naděždě Pínové. Byl zaměřen především na poznávání alpských rostlin a přírodních krás této země, kterých opravdu není málo.

Zobrazit celý článek