VŠECHNY PŘÍSPĚVKY

STUDENTI GYMNÁZIA POMÁHALI NA MIKULÁŠSKÉ BESÍDCE V DOMOVĚ PRO SENIORY

Domov Sedlčany, poskytovatel sociálních služeb, připravil mikulášskou besídku pro své klienty, ale i pro další seniory z okolních domovů.

Zobrazit celý článek

Týden vědy

Dne 8.11.2017 se 43 studentů třetích ročníků gymnázia zúčastnilo Dne otevřených dveří v Ústavu experimentální botaniky AV ČR v Praze. Tady jsou postřehy studentů ze zajímavé školní akce.

Zobrazit celý článek

Fronta na londýnské ambasádě zapříčiněna sedlčanskými studenty

Již po několikáté se studenti GaSOŠE vydali obdivovat krásy Velké Británie. Tentokráte ovšem nebyla tato týdenní exkurze jen tak ledajaká. Jelikož se totiž konala od 14. do 21. října, a v posledních dvou dnech probíhaly v České republice volby do Poslanecké sněmovny, okořenila si více než polovina zúčastněných studentů zájezd o návštěvu velvyslanectví v Londýně.

Zobrazit celý článek

Val di Fiemme 2017 – nové informace

Nové informace k předvánočnímu lyžování v Alpách v italském středisku Val di Fiemme ze dne 5. 12. 2017

Zobrazit celý článek

League of Legends 2017

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany pořádá 2. ročník Přeboru Sedlčanska v počítačové hře League of Legends. Zúčastnit se mohou žáci základních a středních škol našeho regionu.

Zobrazit celý článek

Val di Fiemme 2017

Informace k předvánočnímu lyžování v Alpách v italském středisku Val di Fiemme.

Zobrazit celý článek

70. výročí sedlčanského gymnázia

Je sobota 7. října a Sedlčany si žijí svým poklidným životem. To se ale brzy změní. Brzy znamená přesně ve 13:00. Právě v tuto hodinu do místního gymnázia začnou proudit doslova davy lidí. A všichni mají jasný cíl. Oslavy 70. výročí založení školy.

Zobrazit celý článek