Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

 

 
2.9.
(St)
 

 

 
3.9.
(Čt)
 

 

 
4.9.
(Pá)
 

 

 
5.9.
(So)
 

 

 
6.9.
(Ne)
 

 

 
7.9.
(Po)
 

 

 
8.9.
(Út)
 

 

 
9.9.
(St)
 

 

 
10.9.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
11.9.
(Pá)
 

 

 
12.9.
(So)
 

Marie - Doležalová Marie, Hodysová Marie

 
13.9.
(Ne)
 

 

 
14.9.
(Po)
 

Radka - Janoušková Radka

 
15.9.
(Út)
 

 

 
16.9.
(St)
 

Ludmila - Hloupá Ludmila

 
17.9.
(Čt)
 

Naděžda - Pínová Naděžda

 
18.9.
(Pá)
 

10:00-12:35

Divadelní představení
Osm žen

1.G, 1.OA, 2.G, 2.OA, 3.G, 3.OA, 4.V, 5.V, 6.V, 7.V

 
19.9.
(So)
 

 

 
20.9.
(Ne)
 

 

 
21.9.
(Po)
 

 

 
22.9.
(Út)
 

 

 
23.9.
(St)
 

 

 
24.9.
(Čt)
 

 

 
25.9.
(Pá)
 

 

 
26.9.
(So)
 

 

 
27.9.
(Ne)
 

 

 
28.9.
(Po)
 

 

 
29.9.
(Út)
 

 

 
30.9.
(St)
 

 

Květinový den

 

 
1.10.
(Čt)
 

 

 
2.10.
(Pá)
 

 

 
3.10.
(So)
 

 

 
4.10.
(Ne)
 

František - Hodys František

 
5.10.
(Po)
 

 

 
6.10.
(Út)
 

 

 
7.10.
(St)
 

 

 
8.10.
(Čt)
 

 

 
9.10.
(Pá)
 

 

 
10.10.
(So)
 

 

 
11.10.
(Ne)
 

 

 
12.10.
(Po)
 

 

 
13.10.
(Út)
 

 

 
14.10.
(St)
 

 

 
15.10.
(Čt)
 

 

 
16.10.
(Pá)
 

 

 
17.10.
(So)
 

 

 
18.10.
(Ne)
 

 

 
19.10.
(Po)
 

 

 
20.10.
(Út)
 

 

 
21.10.
(St)
 

 

 
22.10.
(Čt)
 

 

 
23.10.
(Pá)
 

 

 
24.10.
(So)
 

 

 
25.10.
(Ne)
 

 

 
26.10.
(Po)
 

 

 
27.10.
(Út)
 

 

 
28.10.
(St)
 

 

 
29.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
31.10.
(So)
 

 

 
1.11.
(Ne)
 

 

 
2.11.
(Po)
 

 

 
3.11.
(Út)
 

 

 
4.11.
(St)
 

 

 
5.11.
(Čt)
 

 

 
6.11.
(Pá)
 

 

 
7.11.
(So)
 

 

 
8.11.
(Ne)
 

 

 
9.11.
(Po)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
10.11.
(Út)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
11.11.
(St)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
12.11.
(Čt)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 

Den otevřených dveří

 

 
13.11.
(Pá)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
14.11.
(So)
 

 

 
15.11.
(Ne)
 

 

 
16.11.
(Po)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
17.11.
(Út)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
18.11.
(St)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
19.11.
(Čt)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
20.11.
(Pá)
 

 

Bruslařský výcvik

 

 
21.11.
(So)
 

 

 
22.11.
(Ne)
 

 

 
23.11.
(Po)
 

 

 
24.11.
(Út)
 

 

Schůzky rodičů - čtvrtletí

 

 
25.11.
(St)
 

 

 
26.11.
(Čt)
 

 

 
27.11.
(Pá)
 

 

 
28.11.
(So)
 

 

 
29.11.
(Ne)
 

 

 
30.11.
(Po)
 

 

 
1.12.
(Út)
 

 

 
2.12.
(St)
 

Blanka - Hrochová Blanka, Kruchňová Blanka

 
3.12.
(Čt)
 

 

 
4.12.
(Pá)
 

 

 
5.12.
(So)
 

Jitka - Chocholoušková Jitka

 
6.12.
(Ne)
 

 

 
7.12.
(Po)
 

 

 
8.12.
(Út)
 

 

 
9.12.
(St)
 

 

 
10.12.
(Čt)
 

 

 
11.12.
(Pá)
 

 

 
12.12.
(So)
 

Simona - Vašků Simona

 
13.12.
(Ne)
 

Lucie - Kafková Lucie

 
14.12.
(Po)
 

 

 
15.12.
(Út)
 

 

 
16.12.
(St)
 

 

 
17.12.
(Čt)
 

 

 
18.12.
(Pá)
 

 

 
19.12.
(So)
 

 

 
20.12.
(Ne)
 

 

 
21.12.
(Po)
 

 

 
22.12.
(Út)
 

 

 
23.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Čt)
 

Adam, Eva - Blahnová Eva, Čekalová Eva, Grünerová Eva

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(So)
 

Štěpán - Pinkas Štěpán

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
4.1.
(Po)
 

 

 
5.1.
(Út)
 

 

 
6.1.
(St)
 

 

 
7.1.
(Čt)
 

 

 
8.1.
(Pá)
 

 

 
9.1.
(So)
 

 

 
10.1.
(Ne)
 

 

 
11.1.
(Po)
 

 

 
12.1.
(Út)
 

 

 
13.1.
(St)
 

 

 
14.1.
(Čt)
 

 

 
15.1.
(Pá)
 

 

 
16.1.
(So)
 

 

 
17.1.
(Ne)
 

 

 
18.1.
(Po)
 

 

 
19.1.
(Út)
 

 

 
20.1.
(St)
 

 

 
21.1.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
22.1.
(Pá)
 

 

 
23.1.
(So)
 

 

 
24.1.
(Ne)
 

 

 
25.1.
(Po)
 

 

 
26.1.
(Út)
 

 

 
27.1.
(St)
 

 

 
28.1.
(Čt)
 

 

Pololetní vysvědčení

 

 
29.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
30.1.
(So)
 

 

 
31.1.
(Ne)
 

 

 
1.2.
(Po)
 

 

 
2.2.
(Út)
 

 

 
3.2.
(St)
 

 

 
4.2.
(Čt)
 

 

 
5.2.
(Pá)
 

 

 
6.2.
(So)
 

 

 
7.2.
(Ne)
 

 

 
8.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
9.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
10.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
11.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
12.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
13.2.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
14.2.
(Ne)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
15.2.
(Po)
 

 

 
16.2.
(Út)
 

 

 
17.2.
(St)
 

 

 
18.2.
(Čt)
 

 

 
19.2.
(Pá)
 

 

 
20.2.
(So)
 

 

 
21.2.
(Ne)
 

Eleonora, Lenka - Fárová Lenka, Lichtenbergová Lenka

 
22.2.
(Po)
 

 

 
23.2.
(Út)
 

 

 
24.2.
(St)
 

 

 
25.2.
(Čt)
 

 

 
26.2.
(Pá)
 

 

 
27.2.
(So)
 

 

 
28.2.
(Ne)
 

 

 
1.3.
(Po)
 

 

 
2.3.
(Út)
 

 

 
3.3.
(St)
 

 

 
4.3.
(Čt)
 

 

 
5.3.
(Pá)
 

 

 
6.3.
(So)
 

 

 
7.3.
(Ne)
 

Tomáš - Pilař Tomáš

 
8.3.
(Po)
 

 

 
9.3.
(Út)
 

 

 
10.3.
(St)
 

 

 
11.3.
(Čt)
 

 

 
12.3.
(Pá)
 

 

 
13.3.
(So)
 

 

 
14.3.
(Ne)
 

 

 
15.3.
(Po)
 

 

 
16.3.
(Út)
 

 

 
17.3.
(St)
 

 

 
18.3.
(Čt)
 

 

 
19.3.
(Pá)
 

 

 
20.3.
(So)
 

 

 
21.3.
(Ne)
 

 

 
22.3.
(Po)
 

 

 
23.3.
(Út)
 

 

 
24.3.
(St)
 

 

 
25.3.
(Čt)
 

 

 
26.3.
(Pá)
 

 

 
27.3.
(So)
 

 

 
28.3.
(Ne)
 

 

 
29.3.
(Po)
 

 

 
30.3.
(Út)
 

 

 
31.3.
(St)
 

 

 
1.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
2.4.
(Pá)
 

 

 
3.4.
(So)
 

 

 
4.4.
(Ne)
 

Ivana - Lomozová Ivana, Papežová Ivana

 
5.4.
(Po)
 

Miroslava - Pecková Miroslava

 
6.4.
(Út)
 

 

 
7.4.
(St)
 

 

 
8.4.
(Čt)
 

 

 
9.4.
(Pá)
 

 

 
10.4.
(So)
 

 

 
11.4.
(Ne)
 

 

 
12.4.
(Po)
 

 

 
13.4.
(Út)
 

Aleš - Pelikán Aleš

 
14.4.
(St)
 

 

 
15.4.
(Čt)
 

 

 
16.4.
(Pá)
 

 

 
17.4.
(So)
 

 

 
18.4.
(Ne)
 

 

 
19.4.
(Po)
 

 

 
20.4.
(Út)
 

 

 
21.4.
(St)
 

 

 
22.4.
(Čt)
 

 

Schůzky rodičů - třičtvrtěletí

 

 
23.4.
(Pá)
 

 

 
24.4.
(So)
 

 

 
25.4.
(Ne)
 

 

 
26.4.
(Po)
 

 

 
27.4.
(Út)
 

Jaroslav - Holan Jaroslav

 
28.4.
(St)
 

 

 
29.4.
(Čt)
 

 

 
30.4.
(Pá)
 

 

 
1.5.
(So)
 

 

 
2.5.
(Ne)
 

 

 
3.5.
(Po)
 

 

 
4.5.
(Út)
 

 

 
5.5.
(St)
 

 

 
6.5.
(Čt)
 

 

 
7.5.
(Pá)
 

 

 
8.5.
(So)
 

 

 
9.5.
(Ne)
 

 

 
10.5.
(Po)
 

 

 
11.5.
(Út)
 

 

 
12.5.
(St)
 

 

 
13.5.
(Čt)
 

 

 
14.5.
(Pá)
 

 

 
15.5.
(So)
 

 

 
16.5.
(Ne)
 

 

 
17.5.
(Po)
 

 

 
18.5.
(Út)
 

 

 
19.5.
(St)
 

 

 
20.5.
(Čt)
 

 

 
21.5.
(Pá)
 

 

 
22.5.
(So)
 

 

 
23.5.
(Ne)
 

 

 
24.5.
(Po)
 

 

 
25.5.
(Út)
 

 

 
26.5.
(St)
 

 

 
27.5.
(Čt)
 

 

 
28.5.
(Pá)
 

 

 
29.5.
(So)
 

 

 
30.5.
(Ne)
 

 

 
31.5.
(Po)
 

 

 
1.6.
(Út)
 

 

 
2.6.
(St)
 

 

 
3.6.
(Čt)
 

 

 
4.6.
(Pá)
 

 

 
5.6.
(So)
 

 

 
6.6.
(Ne)
 

 

 
7.6.
(Po)
 

 

 
8.6.
(Út)
 

 

 
9.6.
(St)
 

Stanislava - Jelenová Stanislava

 
10.6.
(Čt)
 

 

 
11.6.
(Pá)
 

 

 
12.6.
(So)
 

 

 
13.6.
(Ne)
 

 

 
14.6.
(Po)
 

 

 
15.6.
(Út)
 

 

 
16.6.
(St)
 

 

 
17.6.
(Čt)
 

 

 
18.6.
(Pá)
 

 

 
19.6.
(So)
 

 

 
20.6.
(Ne)
 

 

 
21.6.
(Po)
 

 

 
22.6.
(Út)
 

 

 
23.6.
(St)
 

 

 
24.6.
(Čt)
 

Jan - Chovaneček Jan, Koval Jan, Šimek Jan

 
25.6.
(Pá)
 

 

 
26.6.
(So)
 

 

 
27.6.
(Ne)
 

 

 
28.6.
(Po)
 

 

 
29.6.
(Út)
 

 

 
30.6.
(St)
 

Šárka - Housková Šárka, Zoulová Šárka

 

Výroční vysvědčení

 

 
1.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
2.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
3.7.
(So)
 

Radomír - Pecka Radomír

 

Hlavní prázdniny

 

 
4.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
5.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
6.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
7.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
8.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
9.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
10.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
11.7.
(Ne)
 

Olga - Mrázová Olga

 

Hlavní prázdniny

 

 
12.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
13.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
14.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
15.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
16.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
17.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
18.7.
(Ne)
 

Drahomíra - Grinová Drahomíra

 

Hlavní prázdniny

 

 
19.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
20.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
21.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
22.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
23.7.
(Pá)
 

Libor - Tomášek Libor

 

Hlavní prázdniny

 

 
24.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
25.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
26.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
27.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
28.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
29.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
30.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
31.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
1.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
2.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
3.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
4.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
5.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
6.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
7.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
8.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
9.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
10.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
11.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
12.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
13.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
14.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
15.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
16.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
17.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
18.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
19.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
20.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
21.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
22.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
23.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
24.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
25.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
26.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
27.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
28.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
29.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
30.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
31.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

Zpracováno v systému Bakaláři