Suplování:   Úterý 15.1.2019 (sudý)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.V

             

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahnová Eva

-

Gri

Kf

Fa

-

Hou

Kov

....

-

Holan Jaroslav

-

-

Če

Pec

....

....

-

..

..

Hutelyuk Lydie

-

-

Gr

....

Mrá

Da

-

-

-

Jelenová Stanislava

-

-

Dol

....

Pro

Če

-

..

..

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

PP

             

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Čekalová Eva

2.hod

supl. (Ho)

CJ

6.V

(Sx)

 
 

5.hod

supl. (Jel)

CJ

4.OA (SÚ)

(4.OA)

 

Dalby Matthew

5.hod

supl. (Hut)

AJ

3.G (R3.r)+

(3.OA)

 

Doležalová Marie

2.hod

supl. (Jel)

FiF

3.OA

(3.OA)

 

Fárová Lenka

3.hod

supl. (Bla)

ZSV

4.G (B4)

(PP)

 

Grinová Drahomíra

1.hod

supl. (Bla)

Ch

6.V

(PP)

 

Grünerová Eva

2.hod

spojeno (Hut)

RJ

3.V (RJ)

(T)

 

Housková Šárka

5.hod

supl. (Bla)

B

3.V

(T)

 

Kafková Lucie

2.hod

supl. (Bla)

B

1.G

(1.G)

 
 

7.hod

změna

ZPV

2.OA

(2.OA)

 

Koval Jan

6.hod

spojeno (Bla)

F

4.V (Bcv)

(F)

 

Mrázová Olga

4.hod

spojeno (Hut)

CJ

8.V (RJ)

(O)

 
 

4.hod

změna

NJ

8.V (NJ)

(O)

 

Pecka Radomír

3.hod

supl. (Ho)

D

4.V

(K)

 

Prokůpková Radomila

4.hod

supl. (Jel)

Eko

1.OA

(PaEK)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

2.hod

B

 

(1.G)

supluje

Kafková Lucie

(Bla)

1.OA

4.hod

Eko

 

(PaEK)

supluje

Prokůpková Radomila

(Jel)

2.OA

7.hod

ZPV

 

(2.OA)

změna

Kafková Lucie

 

3.G

5.hod

AJ

R3.r

(3.OA)

supluje

Dalby Matthew

(Hut)

3.OA

2.hod

FiF

 

(3.OA)

supluje

Doležalová Marie

(Jel)

 

5.hod

AJ

R3.r

(3.OA)

supluje

Dalby Matthew

(Hut)

3.V

2.hod

RJ

RJ

(T)

spojí

Grünerová Eva

(Hut)

 

5.hod

B

 

(T)

supluje

Housková Šárka

(Bla)

4.G

3.hod

ZSV

B4

(PP)

supluje

Fárová Lenka

(Bla)

4.OA

5.hod

CJ

(4.OA)

supluje

Čekalová Eva

(Jel)

4.V

3.hod

D

 

(K)

supluje

Pecka Radomír

(Ho)

 

6.hod

F

Bcv

(F)

spojí

Koval Jan

(Bla)

6.V

1.hod

Ch

 

(PP)

supluje

Grinová Drahomíra

(Bla)

 

2.hod

CJ

 

(Sx)

supluje

Čekalová Eva

(Ho)

8.V

4.hod

CJ

RJ

(O)

spojí

Mrázová Olga

(Hut)

 

4.hod

NJ

NJ

(O)

změna

Mrázová Olga

 

4.G-3.hod.- celá třída ZSV(ve 4.G)- L.Fárová
2.G- 4.-5.hod.celá třída TV-Z.Šimeček
1.G - 4.-5.hod. celá třída TV- A.Pelikán

2.OA-3.hod. celá třída ANJ-B.Hrochová (2.OA)
2.G - 3.hod.celá třída I - J.Šimel (IT)

4.G+8.V - 7.-8. hod.-prezentace v anglic.jazyce - USA (PP)-lektorka V.Kolín

 

 

Suplování:   Středa 16.1.2019 (sudý)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

PILOTNÍ TESTOVÁNÍ SCIO: - celá třída

2.hod.: 3.G - (OSP)- E.Grünerová (3.G)
4.G - (OSP)- L.Kafková (4.G)
8.V - (OSP) - D.Grinová (Okt)
4.OA - (OSP) - R.Prokůpková (4.OA)

4.hod.: 3.OA - (OSP) - M.Dalby (3.OA)
7.V - (OSP) - J.Šimek (Spt)
4.G+8.V (MAT) - E.Blahnová (PP)
4.OA+8.V (ZSV) - E.Čekalová (4.OA)
4.G (ZSV) - L.Tomášek (4.G)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.1.2019 (sudý)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pelikán Aleš

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pilař Tomáš

-

-

-

-

-

-

-

Ši

Ši

Změny v rozvrzích učitelů:

Šimeček Zdeněk

7.hod

supl. (Pil)

TV

4.OA (Td34)+

   
 

8.hod

supl. (Pil)

TV

4.OA (Td34)+

   

Změny v rozvrzích tříd:

3.OA

7.hod

TV

Td34

 

supluje

Šimeček Zdeněk

(Pil)

 

8.hod

TV

Td34

 

supluje

Šimeček Zdeněk

(Pil)

4.OA

7.hod

TV

Td34

 

supluje

Šimeček Zdeněk

(Pil)

 

8.hod

TV

Td34

 

supluje

Šimeček Zdeněk

(Pil)

 

Zpracováno v systému Bakaláři