Suplování:   Pátek 22.6.2018 (sudý)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.G

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.OA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

6.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahnová Eva

-

..

-

..

-

-

Kov

..

-

Hloupá Ludmila

-

Hut

..

-

-

..

Lom

..

-

Hodys František

-

Dol

Dol

Da

Da

..

-

-

-

Hodysová Marie

-

Fa

Va

-

-

..

..

-

-

Holan Jaroslav

-

-

..

-

..

..

..

-

-

Janoušková Radka

..

..

-

-

..

..

..

-

-

Kafková Lucie

-

Gri

-

..

         

Lichtenbergová Lenka

-

-

..

-

..

-

-

-

-

Mrázová Olga

..

-

-

..

Gr

..

-

-

-

Pecková Miroslava

-

Hou

-

-

..

-

..

-

-

Pínová Naděžda

-

..

-

..

..

..

-

-

-

Šimeček Zdeněk ml.

-

-

..

Pe

Pe

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Dalby Matthew

1.hod

odpadá

KAJ

7.V (KAJ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Hds)

AJ

2.G (a)

(J2)

 
 

4.hod

supl. (Hds)

AJ

2.G (ß)

(J2)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

4.OA (ß)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.G (AK1)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.G (AK2)

 

Obecná absence třídy

Doležalová Marie

1.hod

spojeno (Hds)

Uce

3.OA (a)

(3.OA)

 
 

2.hod

spojeno (Hds)

Uce

3.OA (ß)

(3.OA)

 
 

4.hod

odpadá

EkCv

4.OA

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Uce

4.OA (a)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Prá

4.OA

 

Obecná absence třídy

Fárová Lenka

1.hod

supl. (Hdá)

ZSV

1.G

(1.G)

 
 

2.hod

odpadá

CJ

1.V

 

Obecná absence třídy

Grinová Drahomíra

0.hod

odpadá

Ch

8.V (Ch8)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

supl. (Kf)

SCh

3.G (SCh)

(Ch)

 
 

3.hod

odpadá

B

1.V (ß)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

B

4.V (Bcv)

 

Obecná absence třídy

Grünerová Eva

1.hod

odpadá

M

4.OA

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

M

7.V

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

8.V

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Mrá)

KNJ

3.G (KNJ)+

(J3)

 
 

6.hod

odpadá

M

1.V

 

Obecná absence třídy

Housková Šárka

1.hod

supl. (Pck)

M

2.OA

(2.OA)

 
 

3.hod

odpadá

B

2.V

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SM

8.V (SM)

 

Obecná absence třídy

Hrochová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

4.V (ß)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.G (ß)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.V (ß)

 

Obecná absence třídy

Hutelyuk Lydie

1.hod

spojeno (Hlo)

NJ

5.V (NJ)

(Ki)

 
 

1.hod

změna

RJ

5.V (RJ)

(Ki)

 
 

2.hod

odpadá

RJ

8.V (RJ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

RJ

7.V (RJ)

 

Obecná absence třídy

Jelenová Stanislava

2.hod

odpadá

TV

2.V (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Uce

4.OA (ß)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Eko

4.OA

 

Obecná absence třídy

Koval Jan

4.hod

odpadá

F

1.V (a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

supl. (Bla)

F

3.G

(F)

 

Kruchňová Blanka

2.hod

odpadá

AJ

4.V (a)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.G (a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.V (ß)

 

Obecná absence třídy

Lomozová Ivana

5.hod

odpadá

NJ

4.V (NJ2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

supl. (Hlo)

D

2.OA

(2.OA)

 

Papáč Jiří

5.hod

odpadá

TV

4.G (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TV

4.G (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Z

8.V (Z48)+

 

Obecná absence třídy

Pecka Radomír

2.hod

odpadá

CJ

4.G

 

Obecná absence třídy

Pelikán Aleš

1.hod

odpadá

Z

1.V

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

spojeno (Šim)

TV

5.V (Dív)

   
 

4.hod

spojeno (Šim)

TV

5.V (Dív)

   
 

5.hod

odpadá

Z

2.V

 

Obecná absence třídy

Šimek Jan

1.hod

odpadá

I

4.V (a)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

I

4.V (ß)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

6.V

 

Obecná absence třídy

Tomášek Libor

2.hod

odpadá

CJ

4.OA

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

D

7.V

 

Obecná absence třídy

Vašků Simona

1.hod

odpadá

AJ

3.V (ß)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

změna

AJ

5.V (ß)

(Ki)

 
 

2.hod

spojeno (Hdá)

AJ

5.V (a)

(Ki)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

2.V (ß)

 

Obecná absence třídy

Vopatová Jaroslava

4.hod

odpadá

4.G (SČJ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HV

1.V

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HV

3.V

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

1.hod

ZSV

 

(1.G)

supluje

Fárová Lenka

(Hdá)

1.OA

5.hod

I

ß

 

odpadá

 

(Hds)

2.G

3.hod

AJ

a

(J2)

supluje

Dalby Matthew

(Hds)

 

4.hod

AJ

ß

(J2)

supluje

Dalby Matthew

(Hds)

2.OA

1.hod

M

 

(2.OA)

supluje

Housková Šárka

(Pck)

 

6.hod

D

 

(2.OA)

supluje

Lomozová Ivana

(Hlo)

3.G

1.hod

SCh

SCh

(Ch)

supluje

Grinová Drahomíra

(Kf)

 

1.hod

SDG

DG

 

odpadá

 

(Jan)

 

4.hod

KNJ

KNJ

(J3)

supluje

Grünerová Eva

(Mrá)

 

6.hod

F

 

(F)

supluje

Koval Jan

(Bla)

 

7.hod

NJ

N3.r

 

odpadá

 

(Hlo)

3.OA

1.hod

Uce

a

(3.OA)

spojí

Doležalová Marie

(Hds)

 

2.hod

Uce

ß

(3.OA)

spojí

Doležalová Marie

(Hds)

 

7.hod

NJ

N3.r

 

odpadá

 

(Hlo)

5.V

1.hod

NJ

NJ

(Ki)

spojí

Hutelyuk Lydie

(Hlo)

 

1.hod

RJ

RJ

(Ki)

změna

Hutelyuk Lydie

 
 

2.hod

AJ

ß

(Ki)

změna

Vašků Simona

 
 

2.hod

AJ

a

(Ki)

spojí

Vašků Simona

(Hdá)

 

3.hod

TV

Dív

 

spojí

Pelikán Aleš

(Šim)

 

4.hod

TV

Dív

 

spojí

Pelikán Aleš

(Šim)

 

 

Suplování:   Pondělí 25.6.2018 (lichý)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

4.G

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.OA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahnová Eva

     

Hch

         

Čekalová Eva

..

Dol

-

-

..

       

Kafková Lucie

-

-

Mrá

Va

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dalby Matthew

5.hod

odpadá

AJ

4.OA (a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

4.OA (ß)

 

Obecná absence třídy

Doležalová Marie

1.hod

supl. (Če)

Uce

3.OA

(3.OA)

 
 

4.hod

odpadá

Uce

4.OA (a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SUče

4.OA (a)

 

Obecná absence třídy

Doubrava Jiří

3.hod

odpadá

ZSV

8.V

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZSV

4.G

 

Obecná absence třídy

Grinová Drahomíra

4.hod

odpadá

B

4.G (B4)

 

Obecná absence třídy

Grünerová Eva

3.hod

odpadá

M

4.OA

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

8.V

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

4.G (NJ1)

 

Obecná absence třídy

Hloupá Ludmila

2.hod

odpadá

NJ

8.V (NJ)

 

Obecná absence třídy

Holan Jaroslav

6.hod

odpadá

D

4.G (D4)

 

Obecná absence třídy

Hrochová Blanka

1.hod

odpadá

CJ

8.V

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Bla)

AJ

3.G

(3.G)

 

Hutelyuk Lydie

2.hod

odpadá

RJ

8.V (RJ)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RJ

4.G (R4.r)+

 

Obecná absence třídy

Janoušková Radka

2.hod

odpadá

SM

4.G (SM)

 

Obecná absence třídy

Jelenová Stanislava

4.hod

odpadá

Uce

4.OA (ß)

 

Obecná absence třídy

Koval Jan

1.hod

odpadá

M

4.G

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SF

8.V (SF48)+

 

Obecná absence třídy

Kruchňová Blanka

3.hod

odpadá

AJ

4.G (a)

 

Obecná absence třídy

Mrázová Olga

0.hod

odpadá

NJ

4.OA (NJ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Kf)

CJ

7.V

(O)

 
 

7.hod

odpadá

NJ

4.G (NJ2)

 

Obecná absence třídy

Pecková Miroslava

6.hod

odpadá

AJ

8.V (a)

 

Obecná absence třídy

Pínová Naděžda

6.hod

odpadá

AJ

8.V (ß)

 

Obecná absence třídy

Prokůpková Radomila

5.hod

odpadá

SUče

4.OA (ß)

 

Obecná absence třídy

Tomášek Libor

2.hod

odpadá

CJ

4.OA

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

D

8.V (D8)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SD

8.V (SD48)+

 

Obecná absence třídy

Vašků Simona

3.hod

supl. (Kf)

AJ

3.V

(T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.G

3.hod

AJ

 

(3.G)

supluje

Hrochová Blanka

(Bla)

3.OA

1.hod

Uce

 

(3.OA)

supluje

Doležalová Marie

(Če)

3.V

3.hod

AJ

 

(T)

supluje

Vašků Simona

(Kf)

7.V

2.hod

CJ

 

(O)

supluje

Mrázová Olga

(Kf)

 

Zpracováno v systému Bakaláři