Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
Suplování  |   Rozvrh  |   Bakaláři  |   Pošta  |   Jídelníček

Jdi za svým snem

  • Vybavíme Tě jazykovými znalostmi

    a všeobecným přehledem o moderním  světě.

  • Předáme Ti informace z prostředí obchodu, podnikání a marketingu.

PROHLÉDNI SI OBORY
OBCHODNÍ AKADEMIE SLAVÍ 30 LET

Anglické certifikáty na naší škole

V sobotu, 4. května 2024, proběhla na naší škole významná událost, při které 27 studentů skládalo mezinárodní anglické certifikáty (Cambridge Exams).

Na tuto zkoušku, organizovanou ve spolupráci s jazykovou školou Akcent IH z Prahy, dohlíželo sedm organizátorů a zkoušejících. 

Písemná část zkoušky trvala celé dopoledne a skládala se ze čtyř částí: poslechu, čtení, gramaticko-lexikálního testu a psaní. Ústní kolo probíhalo odpoledne, a poslední studenti opouštěli školu kolem 18. hodiny, byl to pro ně velmi dlouhý a únavný den. 

Studenti měli možnost vybrat si mezi elektronickou a papírovou verzí testu. Ti, kteří zvolili elektronickou verzi, již znají své výsledky: všichni zkoušky velmi úspěšně složili. Pět studentů získalo certifikáty na úrovni B2 a čtyři dosáhli dokonce úrovně C1. Gratulujeme! 

Ostatním osmnácti studentům, kteří upřednostnili papírovou verzi a čekají na výsledky, budou známé v červnu, držíme palce a věříme, že budou také úspěšní. Celkově si všichni zaslouží obdiv a gratulaci za odvahu a odhodlání zdokonalovat se v anglickém jazyce. 

Na tyto zkoušky připravujeme studenty v hodinách angličtiny během celého studia a ve třetím ročníku mají zájemci možnost zapsat si nepovinný předmět „Příprava na anglické certifikáty“. Tyto semináře vedou Naděžda Pínová, která zároveň organizuje zkoušky na naší škole, a Matthew Dalby. 

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická,
Sedlčany, Nádražní 90

Adresa: Nádražní 90, 264 01 Sedlčany
IČ: 611 00 242

Datová schránka: q3iyf4s
Číslo účtu: 51-8056470227/0100
Všechna práva vyhrazena ©2022 GaSOŠE Sedlčany
tvorba webu: InGenius Webdesign