Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
Suplování  |   Rozvrh  |   Bakaláři  |   Výuka  |   Pošta  |   Jídelníček

Jdi za svým snem

  • Vybavíme Tě jazykovými znalostmi

    a všeobecným přehledem o moderním  světě.

  • Předáme Ti informace z prostředí obchodu, podnikání a marketingu.

PROHLÉDNI SI OBORY

Dívčí florbalový tým předvedl na republikovém finále úchvatný výkon

Tým si užíval ohromnou podporu fanoušků a zařadil se mezi 8 nejlepších florbalových týmů v republice. V rámci skupiny obsadily dívky krásné 4. místo.


Ve skupině byli našimi soupeři: Hotelová škola z Prahy, Děčínská OA a Plzeňská zdravotní škola. První utkání proti pražské škole hotelové jsme prohráli i díky nervozitě a převaze soupeře. V druhém a třetím zápase jsme ovšem prokázali obrovské nasazení a touhu po vítězství, a získali tak důležitá vítězství a postup do čtvrtfinále z druhého místa ve skupině.


Ve čtvrtfinále na nás čekaly dívky z České Lípy, které měly za sebou těžké utkání proti Českým Budějovicím. Dokázali jsme vstřelit rychlé tři branky po nacvičených kombinacích a vítězství už jsme uhájili.


V semifinále jsme narazili na gymnázium z Mladé Boleslavi, které jsme v krajském kole po vyčerpávajícím zápase dokázali porazit. Tentokrát nás soupeř už nepodcenil a hrál od začátku na 110 %. Po vyrovnaném zápase, kdy dominovaly obě brankářky, jsme bohužel odcházeli smutnější po prohře 2:1.


V souboji o třetí místo už byla na týmu znát únava a opustilo nás i štěstí. Zároveň bylo těžší se motivovat a koncentrovat. Poslední utkání jsme sice prohráli, ale celá naše škola je na holky nesmírně pyšná! Holky, děkujeme za tenhle skvělý zážitek a za rok znovu! 

 

Mgr. Aleš Pelikán

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická,
Sedlčany, Nádražní 90

Adresa: Nádražní 90, 264 01 Sedlčany
IČ: 611 00 242

Datová schránka: q3iyf4s
Číslo účtu: 51-8056470227/0100
Všechna práva vyhrazena ©2022 GaSOŠE Sedlčany
tvorba webu: InGenius Webdesign