Primáni posíleni o sekundu se vypravili do Liberce, kvintáni vyhledali koupání a pak zavítali do Hornického muzea v Příbrami, 1. OA využila klasickou destinaci Třeboň, sextáni a septimáni se společně kochali krásami Máchova jezera, 1.G se ubytovala v kempu poblíž Tábora a husitské město podrobně prozkoumávala, 2.G a 3.G odvážně vypluly na vodácký výlet po Otavě. 2. OA jeden den brouzdala Sedlčanskem, ve středu pak po Královské cestě v Praze. 3.OA zažila Živohošť. Terciáni si užívali Krásnou Horu a okolí, kvartáni spluli Lužnici. A počasí více než přálo.
