Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
Suplování  |   Rozvrh  |   Bakaláři  |   Pošta  |   Jídelníček

Jdi za svým snem

  • Vybavíme Tě jazykovými znalostmi

    a všeobecným přehledem o moderním  světě.

  • Předáme Ti informace z prostředí obchodu, podnikání a marketingu.

PROHLÉDNI SI OBORY
OBCHODNÍ AKADEMIE SLAVÍ 30 LET

Vítejte ve své budoucnosti aneb Den otevřených dveří

Pro žáky 9. tříd základních škol přichystala naše škola na 15. září den otevřených dveří. Brána školy byla dokořán od osmi do šestnácti hodin. 

Pro deváťáky byl připraven bohatý program. Hned ve vestibulu se jich ujímali jejich možní budoucí starší spolužáci z řad třeťáků, rozdělili si je na malé skupinky a provázeli po škole, po jednotlivých stanovištích. I tam čekali naši lidé a představovali vyučovací předměty i učebnice.  

Návštěvníci tak viděli sportovní nadšence v tělocvičně i „dílnu“ vodíkového autíčka. Cizí jazyky lákaly na rodilé mluvčí i pestré vyučovací metody včetně pobytů v zahraničí či šance získat na naší škole mezinárodní jazykové certifikáty. V laboratoři biologie mohli mikroskopem nahlédnout do jiných světů, ve fyzice obdivovat neviditelné síly, okouknout nové počítače a dovědět se něco o velkém byznysu ve fiktivní firmě.  V přízemí a v 1. patře si hosté prohlédli výstavu Síla mého hlasu. Ta je putovní, patří mezinárodní nevládní mírové organizaci HWPL a pro naši školu ji zajistil senátor Petr Štěpánek. Nechyběly pokusy v laboratoři chemie ani ukázky psaní na klávesnici všemi deseti.  

Tento den otevřených dveří nebyl zdaleka poslední. Pro zájemce a jejich rodiče chystá škola samozřejmě ještě další. I pro budoucí primány. Tak snad se všem zářijovým hostům naše škola líbila, zaujala je a příští září nastoupí jako naši noví studenti. 

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická,
Sedlčany, Nádražní 90

Adresa: Nádražní 90, 264 01 Sedlčany
IČ: 611 00 242

Datová schránka: q3iyf4s
Číslo účtu: 51-8056470227/0100
Všechna práva vyhrazena ©2022 GaSOŠE Sedlčany
tvorba webu: InGenius Webdesign